Altoparlant me Bluetooth dhe drite RGB LED TG 325

2,790 L

Ka stok

  • Modeli:TG325
  • Funksioni  MP3, Radio
  • Fuqia dalese: 20 W
  • I papdrshkueshëm nga uji
  • Funksioni BT FM Radio/AUX/TF/USB Play
KODI: i-998785 Kategori: ,

ALTOPARLANT ME BLUETOOTH TG 325

Altoparlant me Bluetooth dhe drite RGB LED me ndricim shumengjyresh.

Lidhje Bluetooth, mbyllje automatike kur nuk eshte i lidhur, modalitete te dritave pulsuese, ndricim simfonik LED, melodi muzikore pulsuese, radio FM etj.

Thirrje telefonatash me ane te lidhjes Bluetooth ku mund te pergjigjeni pa duar vetem me nje buton. Bateri litium te integruar me kapacitet te madh per ore te tera argetimi.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

Be the first to review “Altoparlant me Bluetooth dhe drite RGB LED TG 325”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks muzike tg 325 blerje online ne dyqan taxi

Altoparlant me Bluetooth dhe drite RGB LED TG 325