Romani Alef nga autori Paulo Coelho ne shitje online

800 L

Ka stok

Nje roman i cili do te trajtohet nje histori qe shtrihet ne tre kontinente, Europe, Afrike, Azi.

Historia e Paolo Coelhos, i cili gjate muajve masr dhe korrik 2016, do te ndermerrte nje udhetim.

 

ROMANI ALEF

Nje roman i cili trajton nje histori qe shtrihet ne tre kontinente, Europe, Afrike, Azi.

Historia e Paolo Coelhos, i cili gjate muajve mars dhe korrik 2016, do te ndermerrte nje udhetim.

Nje udhetim ne kohe dhe hapesire, me te kaluaren dhe te tashmen, gjithmone ne kerkim te se vertetes.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Romani Alef nga autori Paulo Coelho ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

alef bli online libra ne dyqan taxi

Romani Alef nga autori Paulo Coelho ne shitje online