Radio me panel diellor KTF 1646

2,290 L

Ka stok

KODI: H-998766 Kategori: ,

RADIO ME PANEL DIELLOR KTF 1646

Radio me panel diellor dhe stil retro terheqes. Pervec kanaleve FM / Radio punon dhe me ane te lidhjes me Bluetooth.

Lidheni me pajisje te tjera audio per te degjuar muziken qe deshironi.

Mund te perdorni gjithashtu TF Card dhe USB drive.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Radio Marres

Ngjyra

Be the first to review “Radio me panel diellor KTF 1646”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

radio retro ktf 1646 online ne dyqan taxi

Radio me panel diellor KTF 1646