Radio FM me lidhje Bluetooth KTF 1649

2,590 L

Ka stok

RADIO FM ME LIDHJE BLUETOOTH KTF 1649

Radio Fm me dizajn retro dhe vecori inovative lidhje Bluetooth per mundesi te ndryshme lidhje.

I pajisur me panel kontrolli ne pjesen e perparme per me shume lehtesi.

Jep volum te paster dhe shume te fuqishem. Mundeson audio nga pajisje te tjera stereo fale portes usb, karte memorie dhe lidhjes me Bluetooth.

Ndricim me drita te kuqe blu jeshile per me shume atmosfere dhe permasa praktike per ta marre me vete.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Radio Marres

Ngjyra

Be the first to review “Radio FM me lidhje Bluetooth KTF 1649”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

radio fm ktf 1649 shitje online ne dyqan taxi

Radio FM me lidhje Bluetooth KTF 1649