Radio FM Joc Portable | Special Bass

1,890 L

Ka stok

KODI: joc-h988bt Kategori: ,

RADIO FM JOC PORTABLE SPECIAL BASS

Radio FM JOC portable per te gjithe ata te cilet e ndjejne dhe e duan muziken. Nje radio shume praktike dhe teper funksionale. Mund t’a merrni e vete kudo qe deshironi. Ne udhetime apo edhe ne festa familjare per t’i bere akoma me te bukura.

Radio FM me antene 

Radio praktike dhe multifunksionale me te cilen jo vetem qe mund te degjoni muzike pa pranine e internetit por gjithashtu mund te ndiqni emisionet tuaja te preferuara apo edhe lajmet. Radio ka nje ze teper te paster dhe cilesor. Ka nje material rezistent dhe gjithashtu shume cilesor.

Baterite me te cilat punon radio jane shume te fuqishme dhe nderrohen 1 here ne 6 muaj, kjo ne varesi te kohes qe ju do t’a perdorni. Gjithsesej ka 10 kanale te regjistruara, ka nje antene te cilen mund t’a levizni sipas neojave tuaja per sa i perket pjeses se qartesise se zerit. Gjithashtu suporton lidhjen me Wireless per te degjuar edhe kenge te tjera te cilat ju deshironi.

Nje dhurate e bukur per prinderit apo gjysherit tuaj!

Specifikat: radio me antene portable bli online dyqan taxi
 • MBeshtet: Bluetooth
 • Mbështet një kartë memorie
 • Porta USB
 • Radio FM (87.5-108MHz)
 • Programi i kërkimit automatik
 • Futje kabllo 3.5 mm
 • Funksionimi i diskut, USB, TF, MMC MS
 • Bateri litiumi
 • Ndriçimi LED
 • Specifikimet
 • Specifikimi kryesor
 • (RMS) Dalja e energjisë: 3 W, pra: 100 Hz ~ 20 kHz,
 • Raporti S / H: 85 dB,
 • Impedanca: 4 DC 5V: Fuqia

  Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Ngjyra

Be the first to review “Radio FM Joc Portable | Special Bass”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

radio fm joc portable bli online dyqan taxi

Radio FM Joc Portable | Special Bass