Boks portabel me panel diellor | Speakers solar radio

2,200 L

Ka stok

KODI: K-062101-26 Kategori: ,

BOKS PORTABEL ME PANEL DIELLOR

Boks portabel ne stilin e nje radio retro, me panel diellor.

Altoparlanti i integruar jep tingull te larte dhe me cilesi te qarte te zerit.

Antena e kesaj radio zgjatet per marrje te ndjeshmerise se larte e ndihmuar nga dizajni i avancuar i qarkut gjysmepercues dhe sinjal LED per saktesine e akordimit te valeve.

Me butona ne trupin e tij per me teper lehtesi kontrolli per volumin e zerit, ndryshimin e stacioneve dhe muzikes.

Radio me solar me dizajn shume praktik dhe teper funksional, mund ta merrni ne festat apo pushimet tuaja per ti bere akoma me argetuese.

Specifika

  • Radio me tre banda AM/FM/SW
  • Porte USB/TF
  • Bateri te rikarikueshme 1200mAh
  • Lidhje Bluetooth
  • Me panel diellor

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

,

Be the first to review “Boks portabel me panel diellor | Speakers solar radio”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks portabel me panel diellor ne shitje online dyqan taxi

Boks portabel me panel diellor | Speakers solar radio