Radio FM portabel XB-392 URT ne shitje

1,900 L

Ka stok

KODI: K-062101-6 Kategori: ,

RADIO FM PORTABEL XB -392 URT

Degjoni muzike apo ndiqni emisionet dhe lajmet me kete radio portabel me stil retro.

Ze i paster  dhe stacione me sinjal te qendrueshem, fale antenes se saj mund ta levizni per te marre sinjalin me te mire.

Bateri e integruar e rikarikueshme dhe jetegjate.

Shijoni udhetimet apo netet ne kamping me kete radio portabel me stil te vecante retro.

Specifika

Radio AM / FM / SW 3 BAND
Suporton USB / SD / TF MP3 PLAYER
Bateri te rikarikueshme


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Radio Marres

Ngjyra

,

Be the first to review “Radio FM portabel XB-392 URT ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

radio marrese fm waxiba bli online ne dyqan taxi

Radio FM portabel XB-392 URT ne shitje