Radio music player KTF 1651 me panel diellor

2,290 L

Ka stok

KODI: H-112238 Kategori: ,

RADIO MUSIC PLAYER KTF 1651

Radio music player me panel diellor per vete karikim.

Dizajn i stilit retro shume praktik dhe teper funksional, mund ta merrni ne festat apo pushimet tuaja per ti bere akoma me argetuese.

Lidhje Bluetooth mundeson qe ta lidhni me pajisjet tuaja audio per te transmetuar muziken qe deshironi.

I pajisur me butonat per nderrimin e stacioneve te radios dhe volumit, luajtjen, pauzen apo riperseritjen e kenges.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Ngjyra

Lloji

Radio Marres

Be the first to review “Radio music player KTF 1651 me panel diellor”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

radio marres ktf 1651 bli online ne dyqan taxi

Radio music player KTF 1651 me panel diellor