Radio KTF 1655 me lidhje Bluetooth ne shitje

2,190 L

Ka stok

KODI: H-112235 Kategori: ,

RADIO KTF 1655 ME LIDHJE BLUETOOTH

Radio me lidhje Bluetooth dhe drite anesore qe sherben si elektrik dore.

Shijoni piknikun, udhetimet apo netet ne kamping me kete radio portabel me dizajn te vecante retro.

Karakteristika:

 • Modeli: KTF-1655
 • 3 breza (FM/AM/SW)
 • Bateri litiumi 18650
 • DC: 6V (UM-1X4PCS)
 • Materiali: Dru Plastike
 • Frekuenca:
 • FM 88-108 MHz/AM 530-1600 KHz/SW5,6-22 MHZ
 • Funksioni 1:
 • FM 88-108 MHz/AM 530-1600 KHz/SW5,6-22 MHZ
 • Funksioni 2:
 • Dritë LED

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Radio Marres

Ngjyra

Be the first to review “Radio KTF 1655 me lidhje Bluetooth ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ktf 1655 radio fm shitje online ne dyqan taxi

Radio KTF 1655 me lidhje Bluetooth ne shitje