Radio FM AM SW me tre antena KTF 1648

2,490 L

Ka stok

KODI: H-112234 Kategori: ,

RADIO FM ME TRE ANTENA KTF 1648

Radio FM AM SW me tre antena per muzike me kualitet te larte.

Me tre antena per te rregulluar qartesine e zerit ne kanale te ndryshme te radios. Suporton karte memorie, usb dhe lidhje me bluetooth me pajisje te tjera audio.

Dizajn praktik dhe me peshe te lehte per ta vendosur ne ambientet qe deshironi.

Me drita shumengjyreshe ne pjesen e perparme per te sjelle atmosferen e gezueshme por jo vetem. Ne pjesen anesore radio ka drite qe sherben si elektrik.

I pajisur gjithashtu me rrip ne dorezen kapese per transport me te lehte.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Radio Marres

Ngjyra

Be the first to review “Radio FM AM SW me tre antena KTF 1648”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

radio fm am sw shitje online ne dyqan taxi

Radio FM AM SW me tre antena KTF 1648