21 ligjet e padiskutueshme te lidershipit – John Maxwell

1,200 L

Ka stok

Nje nga librat me te kerkuara mbi Lidershipit.

KODI: r-21ligjetepadiskutueshme-telidershipit Kategori: , ETIKETIMI:

21 LIGJET E PADISKUTUESHME TE LIDERSHIPIT

Secili nga ligjet e lidershipit eshte bere me i qarte dhe eshte perditesuar.

Ligjet jane shpjeguar tani me ne thellesi.

Jane perfshire shtatembedhjete histori te reja mbi lidershipin.

Jane futur dy ligje te reja të lidershipit.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Liber

Be the first to review “21 ligjet e padiskutueshme te lidershipit – John Maxwell”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

21 ligjet e padiskutueshme te lidershipit libra ne shitje dyqan taxi

21 ligjet e padiskutueshme te lidershipit - John Maxwell