• set lentesh per smartphone tablet dyqan taxi porosi online lents

  Set Lentesh per Smartphone dhe tablet

  Perdorimi :
  1. Vendosni unazen magjike ne pjesen e pasme te telefonit tuaj rreth shikuesit te kameres tuaj . Unazat jane ngjitese nga njera ane , magnetike nga ana tjeter . 
  2. Lidhni dhe vendosni nje lente ne unazen magjike
  3. Beni fotografi te shkelqyera 

 • Tablet lenovo tab essential 7 dyqan taxi

  Tablet Lenovo | Lenovo Tab Essential 7

  Specifikat Tablet Lenovo | Essential Tab 7

  Ekrani: 7.0inch
  Procesor: MediaTek MT8167D
  Kamera: 2MP Rear Camera
  RAM: 1GB
  ROM: 16GB
  Lenovo Tab me Sistem Operativ: Android 7.0
  Bateri: 3500mAh

  12,300 L

Main Menu