Set Lentesh per Smartphone dhe tablet

990 L

Ka stok

Perdorimi :
1. Vendosni unazen magjike ne pjesen e pasme te telefonit tuaj rreth shikuesit te kameres tuaj . Unazat jane ngjitese nga njera ane , magnetike nga ana tjeter . 
2. Lidhni dhe vendosni nje lente ne unazen magjike
3. Beni fotografi te shkelqyera 

KODI: lente-per-kameran-telefoni Kategori: , Etiketime: , ,

LENTE PER SMARTPHONE / TABLET

Set Lentesh per Smartphone dhe tablet | Micro | Macro | Fish Eye Lens – Porosi online ne Dyqan.Taxi .

Lente per smartphone -in tuaj shnderrojne lehtesisht telefonin ne nje aparat fotografik me nje mori opsionesh fotografish .

Set Lente per smartphone dhe tablet porosit bli online dyqan taxi

LENTE SMARTPHONE

Koncept i shkelqyeshem , rezultate te befasuseshme jane ato cfare mund te ofrojne keto lente te vogla . Ju mund te clironi krijimtarine tuaj dhe te merrni rezultate te jashtezakonshme .
Set lentesh per smartphone per te apasionuarit pas fotografise . Pakoja permban tri lente qe jane te pershtatshme per kameren e telefonit ose tabletit tuaj . Fale 3 lenteve të ndryshme ju mund te kapni pamje te mrekullueshme ne 3 modele, fish-eye , kende te gjera dhe ”macro” fotografi. Po ashtu mund te kapni fotografi prej kendit 180° , ne menyren FishEye .
Lente per smartphone , Nje nder produktet me te rekomanduar !

Perdorimi :
1. Vendosni unazen magjike ne pjesen e pasme te telefonit tuaj rreth shikuesit te kameres tuaj . Unazat jane ngjitese nga njera ane , magnetike nga ana tjeter . 
2. Lidhni dhe vendosni nje lente ne unazen magjike
3. Beni fotografi te shkelqyera me kete set lentesh 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Lense Kamera

Be the first to review “Set Lentesh per Smartphone dhe tablet”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set lentesh per smartphone tablet dyqan taxi porosi online lents

Set Lentesh per Smartphone dhe tablet