• Vaj Kokosi i Paster nga Sri Lanka | Maska per floket Fytyren

  01
  • Redukton peshen trupore dhe shkrin yndyrat.
  • Permireson metabolizmin.
  • Ndihmon ne rast skalpi te thate.
  • Ndihmon ne kontrollin e zbokthit.
  • Siguron mbrojtje per lekuren nga rrezet e demshme Ultra Violet.
  • Parandalon rudhat dhe probleme te tjera te moshes.
  • Zbut lekuren dhe ndihmon te qetesohen lekurat e thata e delikate.
  990 L1,200 L

Main Menu