• apple ipad 6 wifi dyqan taxi online

  Apple iPad 6 | Apple | WiFi | Gri | 32GB

  Apple iPad | WiFi

  Modeli me Wifi
  Kapaciteti: 32GB
  Dimensionet: 240*169.5*7.5mm
  Pesha: 469gr
  Lightning Charger
  Ekrani: 9.7inch
  Kamera: 8MP Hybrid Filter
  Selfie: 1.2 MP
  Video Recording: 1080p HD Video Recording
  iPad Apple i pajisur me sensore
  Apple iPad 6 me Sistem Operativ: iOS 12

  39,000 L
 • apple ipad pro ne shitje ne dyqan taxi online tablet

  Apple iPad Pro | Tablet Apple | Wifi | Gri |

  Apple iPad Pro | Wifi

  Kapaciteti: 64GB
  Dimensionet: 250.6*174.1*6.1mm
  Pesha: 469gr
  Ekrani: 10.5inch
  Kamera: 12MP
  Selfie: 7MP
  Video: 4K video recording
  Sim Card: Nano-Sim
  I pajisur me sensore
  Apple iPad Pro me Sistem Operativ: iOS 12

   

   

  67,700 L
 • ipad apple 6 dyqan taxi online 4g tablet

  iPad Apple 6 | Tablet Apple | 4G | Gri | 32GB

  Apple iPad | 4G

  Kapaciteti:
  32GB
  Dimensionet: 240*169.5*7.5mm
  Pesha: 469gr
  Lightning Charger
  Ekrani: 9.7inch
  Kamera: 8MP Hybrid Filter
  Selfie: 1.2 MP
  Video Recording: 1080p HD Video Recording
  iPad Apple i pajisur me sensore
  Apple iPad 6 me Sistem Operativ: iOS 12

   

  51,290 L
 • Kabell Karikimi dyqan Taxi Online

  Kabell Karikimi | Fish iPhone | Mbajtese per makine

  – Karikon telefonin tuaj njekohesisht sherben dhe si mbajtese
  – Praktike, mund ta vendosni ne cfaredo pozicioni qe ju deshironi
  – Mund ta perdorni ne rolin e nje GPS gjate udhetimeve
  – Regjistroni dhe shkrepni foto nderkohe qe telefoni juaj qendron fale ketij kabell karikimi

  1,400 L

Main Menu