iPad Apple 6 | Tablet Apple | 4G | Gri | 32GB

51,290 L

Ka stok

Apple iPad | 4G

Kapaciteti:
32GB
Dimensionet: 240*169.5*7.5mm
Pesha: 469gr
Lightning Charger
Ekrani: 9.7inch
Kamera: 8MP Hybrid Filter
Selfie: 1.2 MP
Video Recording: 1080p HD Video Recording
iPad Apple i pajisur me sensore
Apple iPad 6 me Sistem Operativ: iOS 12

 

KODI: NJAP-02 Kategori: , , , Etiketime: , ,

IPAD APPLE 6

iPad Apple 6 | Tablet Apple | 4G | Gri | 32GB | Bli online ne Dyqan Taxi

Si nje kompjuter gjeni , por tani me i vogel me praktik dhe me me shume funksione.
Mund ta marresh kudo.
Eshte aq shume inovativ sa mund ta levizesh ne cfaredo menyre qe deshironi.

Energji per ate cfare ju do te beni sot dhe cfare do te zbuloni te nesermen !

Nje redaktues i zgjuar i videos.
Apple iPad | Inxhinier per performancen.

Luani lojera me intesitet grafik ose provoni aplikacionet me te fundit te realitetit.
Perdorni njekohesisht shume aplikacione.

iPad 6
eshte teper i shpejte.
Ky iPad ofron energji te mjaftueshme.
Punoni ne planin tuaj te biznesit ndersa beni kerkime ne internet ndersa beni nje telefonate FaceTime me nje koleg ne te njejten kohe.
Eshte shume me i lehte sesa tingellon.

| Eshte gjithcka cfare ju deshironi |
Fletorja, kamera dhe cdo gje tjeter.

Dy kamera te shkelqyera qe ofrojne imazhe te mrekullueshme.
Kamerat e integruara te perparme dhe te pasme ju lejojne te xhironi foto te mrekullueshme dhe video kinematografike.
Mund te skanoni dokumente, te beni thirrje FaceTime. Eshte Gjithcka qe ju duhet ne pune, dhe pse jo dhe per argetimin tuaj apo te femijeve.

APPLE IPAD | 4G

Apple Ipad 6 4G

Kapaciteti: 32GB
Dimensionet: 240*169.5*7.5mm
Pesha: 469gr
Lightning Charger
Ekrani: 9.7inch
Kamera: 8MP Hybrid Filter
Selfie: 1.2 MP
Video Recording: 1080p HD Video Recording
iPad  i pajisur me sensore
Apple iPad 6 me Sistem Operativ: iOS 12


Bli online ne menyre te sigurte vetem ne Dyqan Taxi | iPad 6 ne Qendren me e te Madhe Tregatre Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Tablet

Ngjyra

Be the first to review “iPad Apple 6 | Tablet Apple | 4G | Gri | 32GB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ipad apple 6 dyqan taxi online 4g tablet

iPad Apple 6 | Tablet Apple | 4G | Gri | 32GB