Zile dere me wireless dhe kamer te integruar

6,900 L

Ka stok

Zile dere me wireless dhe video, me dizajn elegant e krijuar per t’u pershtatur ne menyre perfekte me shtepite dhe ambientet e tjera ku ju nevojitet nje zile me wifi.

KODI: i-2121200 Kategori: ,

ZILE DERE ME WIRELESS DHE KAMER

Kjo zile ka te integruar bateri me gatishmeri per nje kohe te gjate perdorimi.

Ju mundeson biseda te dyanshme dhe nderveprim me shpejtesi.

Me kend te gjere shikimi deri ne 160 grade ju mundeson nje fushepamje te gjere.

Zile dere me wireless dhe kamer te integruar

Zile dere me Wifi dhe kamer per video ne kohe reale,  e krijuar per t’u pershtatur ne menyre perfekte me shtepite dhe gjithcka ndodh rreth saj.

Rezolucioni 720P HD dhe kendi i gjere 166 grade ju lejojne te shihni vizitoret pa marre parasysh se ku jeni, kudo dhe ne cdo kohe.

Teper e pershtatshme per perdorim ne natyre per shkak te rezistences ndaj ujit.

Zilja e deres me video wifi do t’ju lajmeroje menjehere ne telefonin tuaj kur dikush qendron perpara deres se shtepise.

Kjo zile me video wifi do t’ju siguroje edhe naten pasi modaliteti i saj gjate dites dhe nates do te nderrohet automatikisht.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Zile Dere

Ngjyra

,

Be the first to review “Zile dere me wireless dhe kamer te integruar”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

zile dere me wireless bli online ne dyqan taxi

Zile dere me wireless dhe kamer te integruar