Zierese vezesh 210W FA-5115-2 Egg boiler

2,200 L

Ka stok

KODI: 9003898511529 Kategori: ,

ZIERESE VEZESH 210W FA-5115-2

Zierese vezesh perfekte per cdo kuzhine. Gatuani 1-3 veze ne te njejten kohe me kete zierese me fuqi 210watt.

I pajisur me buton per ndezjen e tij, ofron fikje automatike ne perfundim te zierjes se vezeve.

Fortesia e vezes varet nga sasia e ujit te perdorur. Vendosni vezet ne mbajtesen dhe shtoni sasine e deshiruar te ujit duke perdorur goten matese per veze te ziera plotesisht, te buta ose gjysme te ziera.

Pasi te jene gati, vezet mund te mbahen te ngrohta derisa te jene gati per t’u ngrene.


Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Zierese Vezesh

Fuqia Watt

210w

Be the first to review “Zierese vezesh 210W FA-5115-2 Egg boiler”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fa 5115 2 zierese vezesh online ne dyqan taxi

Zierese vezesh 210W FA-5115-2 Egg boiler