Zierese per 8 veze 500watt FA-5115-3 Egg boiler

3,690 L

Ka stok

KODI: 9003898511536 Kategori: ,

ZIERESE PER 8 VEZE FA-5115-3

Zierese vezesh praktike per cdo kuzhine, per zierjen lehtesisht te 1 – 8 vezeve.

Me ane te gotes matese te perfshire ne paketim mund te zgjidhni sasine e zierjes nese doni te ziere plotesisht, mesatarisht apo te bute.

Drita treguese do te ndizet per t’ju bere te ditur se pajisja eshte ndezur.

Specifika:

Gatuani 1-8 veze ne te njejten kohe
Fikja automatike
Butoni i ringrohjes
Funksioni i kohematesit dhe sinjalizuesit
Me gote matese
Fuqi 500 W


Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Zierese Vezesh

Fuqia Watt

500watt

Be the first to review “Zierese per 8 veze 500watt FA-5115-3 Egg boiler”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fa 5115 3 zierese per veze online ne dyqan taxi

Zierese per 8 veze 500watt FA-5115-3 Egg boiler