Xhezve elektrike Sokany | Kafe ne shtepi

1,790 L

Ka stok

 • Marka: Sokany.
 • Tensioni: 220-240V.
 • 50/60 Hz.
 • Fuqia: 600 vat.
 • Bazë rrotulluese 360 grade.
 • 500 ml 5 gota.
 • Ndizni / fikni ndërprerësin e energjisë.
 • Materiali Kryesor: Çelik inox.
KODI: 6962079056590 Kategori: , ,

XHEZVE ELEKTRIKE SOKANY 

Bërë prej çeliku inox, i shpejtë dhe i qëndrueshëm për t’u ngrohur. Përdorim shumëfunksional jo vetëm për të bërë kafe, por edhe për çaj dhe qumësht. Baza jo-rrëshqitëse me një dritë paralajmëruese nën llambë për siguri dhe komoditet. Vjen me nje dizajn te rehatshëm te dorezës së gjatë, i lehte për t’u mbajtur. Një buton ndezur dhe fikur, prizë për përdorim, i lehtë për tu mbajtur.

Specifikimet:
 • Marka: Sokany.
 • Tensioni: 220-240V.
 • 50/60 Hz.
 • Fuqia: 600 vat.
 • Bazë rrotulluese 360 grade.
 • 500 ml 5 gota.
 • Ndizni / fikni ndërprerësin e energjisë.
 • Materiali Kryesor: Çelik inox.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Xhezve elektrike Sokany | Kafe ne shtepi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

xhezve elektrike sokany kafe ne shtepi bli online dyqan taxi

Xhezve elektrike Sokany | Kafe ne shtepi