Wireless Router Dual Band 750 Mbps | LB LINK

4,900 L

Ka stok

KODI: wireless-router-750-mbps Kategori: , ,

WIRELESS ROUTER DUAL BAND 750 Mbps

Wireless router 750Mbps, nje version i ri i teknologjise wireless per nje pervoje akoma me te mire audio-vizuale.

Ky router eshte i pajisur me nje game te gjere prej 5 antenash me frekuence te vetme, sinjali eshte me i mire dhe me i qendrueshem. Antenat e jashtme 5 x 5dBi sigurojne mbulim maksimal pa fishe.

Router wireless 750 Mbps LB LINKlb link ac11 ne shitje online dyqan taxi

Me shpejtesi wireless 450Mbps me banden 5GHz dhe 300Mbps me banden 2.4GHz, ky router wireless zgjedhja ideale.

Wifi router eshte tre here me i shpejte se standardi Wireless N dhe ka nje shpejtesi transmetimi pa kabuj deri ne 750Mbps.

Suporton funksionin WDS, zgjedhja superiore per transmetim pa nderprerje HD, lojera ne internet dhe aplikacione te tjera pa asnje nderprerje.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra tregtare me e madhe online

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Router

Ngjyra

Be the first to review “Wireless Router Dual Band 750 Mbps | LB LINK”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

lb link dual band 750 mbps ne shitje online dyqan taxi

Wireless Router Dual Band 750 Mbps | LB LINK