Wireless router 150Mbps LB Link ne shitje

1,500 L

Ka stok

Kjo pajisje siguron siguri maksimale ne lidhjet tuaja te internetit dhe rrjetit nga nderhyrjet e padeshiruara.

KODI: wireless-router-150mbps Kategori: ,

WIRELESS ROUTER 150 MBPS | LB LINK

Wireless router LB-LINK  150Mbps siguron shpejtesi te larte dhe performance pa nderprerje te internetit.

Suporton modalitetin WDS, per te zgjeruar lehtesisht pa fisha rrjetin tuaj.

Konfigurimi i tij behet thjeshte pa fisha duke shtypur butonin WPS. Me nje shpejtesi deri ne 150Mbps do te keni mundesi te lundroni ne internet pa asnje nderprerje.

Instalim i thjeshte dhe i lehte, kjo pajisje mund te konfigurohet pa mundim pa nevojen e pajisjeve shtese.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Wireless router 150Mbps LB Link ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

router lb link 150 mbps blerje online ne dyqan taxi

Wireless router 150Mbps LB Link ne shitje