Mi Router Wifi Xiaomi 3C | Ruter Wireless super cilesor

3,490 L

Ka stok

● Operon ne rrjetin: 2.4GHz 300Mbps
● Kater antena per nje performance ne distanca
● Kompatible me aplikacionin Xiaomi MiWiFi
● MT7628N processor, 16MB NorFlash ROM and 64MB DDR2 RAM
● 2 10 / 100Mbps LAN and 1 10 / 100Mbps WAN ports

KODI: router-wifi-xiaomi-3c Kategori: , Etiketime: , , , ,

WI FI ROUTER XIAOMI 3C

Xiaomi Mi 3C Router Wifi  | Ruter Wi-fi per Internet | Bli online ne Dyqan Taxi  

Ne kete epoke te Internetit, shumica prej nesh instalojne nje router Wifi ne shtepi .
Kjo per te sjelle avantazhet e Internetit ne te gjitha pajisjet tona wireless . Mund te permendim telefonat inteligjente, laptopet, TV inteligjente, media player streaming .

MI ROUTER WIFI

Routeri Mi 3C eshte nje pajisje 2×2 2.4GHz 802.11b/g/n me nje shpejtesi te kombinuar up/down deri ne 300Mbps.
Ka nje memorje flash te integruar 16MB per te azhornuar sistemin dhe nje memorje 64MB DDR2 , per te cilen Xiaomi pretendon se se eshte 8x me e shpejte sesa gjithe routerat e tjere kane te instaluar. Ka te instaluara 4 antena copper+PCB.

Ne pjesen e pasme jane 2 porta LAN me shpejtesi 10/100Mbps dhe 1 porte WAN me shpejtesi 10/100Mbps . Ka nje mbulueshmeri prej 80 metrash dhe suporton deri ne 64 pajisje te lidhura njekohesisht.

KONFIGURIM I LEHTE ME APLIKACION

Besojme se pjesa me terheqese e ketij router eshte lidhja me aplikacionin Mi Wi-Fi , i cili eshte i disponueshem per telefonat  Android dhe iOS. Aplikacioni e ben instalimin e routerit nje loje femijesh.

Edhe personat qe nuk kane shume informacion nga konfigurimet mund te keryejne konfigurimin shume kollaj. Aplikacioni ka edhe opsione te tjera si monitorimi ne kohe reale, kontroll prinderor, shperndarje, dhe Wi-Fi boost.

WI FI INTERNET ROUTER XIAOMI MI 3C

Mi router 3C Global ne shitje Online Dyqan Taxi

Xiaomi kohet e fundit ka lançuar nje ruter wireless, te fuqishem, te zgjuar dhe te pasur me tipare te quajtur Mi Router 3C .
Ky ruter wifi mund te perdoret per shtepi dhe zyra te vogla, i cili duket mjaft elegant per tu perputhur me dekorimin tuaj te shtepise.
Veshtire te mposhtet ky router Xiaomi jo vetem nga kualiteti i niveleve te larta por dhe nga cmimi qe disponon . Faster Speeds Internet Service

ROUTER WIFI XIAOMI 

Nese jeni duke kerkuar per nje ruter atehere router Xiaomi eshte nje mundesi shume e mire .
Ne kete router mund te lidhni te gjitha pajisjet qe deshironi dhe te gjitha do te kene nje shpejtesi te larte. Figure e paster ne te gjitha Kamera Wireless qe instaloni ne shtepi apo ne zyren tuaj. Sdo te keni ngecje ne iP Tv apo ne Youtube. High Speed internet Connections.

Mund te lidhni shume pajisje ne te njejten kohe | Multiple Devices

Mi Router Wifi
Porosit Online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Router

Be the first to review “Mi Router Wifi Xiaomi 3C | Ruter Wireless super cilesor”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Router Wifi ruter internet dyqan taxi xiaomi

Mi Router Wifi Xiaomi 3C | Ruter Wireless super cilesor