Wireless n pci adapter ne shitje online

1,900 L

Ka stok

  • Wireless n pci adapter
  • Shpejtesia arrin deri ne 300 Mbps
  • Siguron lidhje ne rrjete pa kabell
KODI: Wireless-n-pci-adapter-ne-shitje-online Kategori: , Etiketime: , ,

WIRELESS N PCI ADAPTER

Adaptori wireless 300Mbps siguron lidhje wireless me performance te larte per kompjuterin tuaj desktop.

Me pajtueshmeri te mire, WF2118 mund te pershtatet me çdo fole standarde 32-bit PCI dhe perputhet me standardet IEEE802.11b / g / n.

Wireless adapterWireless n pci adapter ne shitje online bli online dyqan taxi

Shpejtesia wireless N arrin deri ne 300Mbps dhe e ben ate ideal per te transmetuar video dhe lojra online.

Teknologjia MIMO me fuqi me te forte te depertimit te sinjalit dhe mbulim me te gjere pa kabell , duke siguruar performance dhe qendrueshmeri me te larte.

Konfiguroni me lehtesi nje lidhje wireless shume te sigurt me QSS.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Ngjyra

,

Lloji

Wifi Adapter

Be the first to review “Wireless n pci adapter ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Wireless n pci adapter ne shitje online blerje ne dyqan taxi

Wireless n pci adapter ne shitje online