Router Wireless ne shitje | TP-LINK Wifi Extender

3,490 L

Ka stok

Shpejtesia wireless 300Mbps ideale per video  HD, transmetim muzikor dhe lojera online.

KODI: router-wireless-wifi-extender Kategori: ,

ROUTER WIRELESS TP LINK

Wireless Router TP LINK eshte krijuar per te zgjeruar mbulimin dhe per te permiresuar sinjalin e nje rrjeti ekzistues pa fisha. Ne kete menyre eleminoni zonat pa mbulim wifi.

Kombinuar me teknologjite kryesore wireless N, sigurine superiore dhe pajtueshmerine me te gjere permireson jashtzakonisht mbulimin e rrjetit.

Duke ju dhene lirine per te shijuar internet kudo ne menyre te panderprere.

Router Wireless ne shitjetp link 300mbps blerje online ne dyqan taxi

E pershtatshme si per ambiente te medha dhe te vogla si shtepia, hotelet, zyrat  pa u shqetesuar per kufijte e mbulimit.

Tp Link punon njekohesisht permes dy antenave  per te kapercyer nderhyrjen dhe ngecjen e sinjalit  ne distanca te gjata ose permes pengesave fizike.

Nje buton per lidhje, qe lejon konfigurimin pa fishe  thjesht duke shtypur butonin “Range Extender” per rreth 5 sekonda.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Router

Ngjyra

,

Be the first to review “Router Wireless ne shitje | TP-LINK Wifi Extender”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

wireless router tp link bli online ne dyqan taxi

Router Wireless ne shitje | TP-LINK Wifi Extender