Wireless Headset me drita RGB BG 05 Kofire

2,900 L

Ka stok

KODI: H-99878990 Kategori: ,

WIRELESS HEADSET BG 05

Wireless headset BG 05 – Kufje me mikrofon dhe drita RGB per ti bere lojerat elektronike akoma me argetuese.

Pse te zgjidhni Picun BG-05?

Picun BG-05 jane kufjet me inovative dhe ideale per partnerin tuaj te lojes , fale trasmetimit audio pa vonesa.

Gjenerata e re e teknologjise Bluetooth 5.0, me shpejtesi transmetimi te larte mundeson riprodhim pa vonesa, aftesi kunder nderhyrjeve dhe sinjal me te qendrueshem.

Lidhja me Bluetooth me celulare, tablet dhe pajisje te tjera me funksion Bluetooth.

Luani lojerat pa vonesa duke realizuar efektin e fushes zanore te reagimit te menjehershem, duke realizuar sinkronizimin e audios dhe figures.

5,30 orë kohe loje, 1,5 ore kohe karikimi, bateri litiumi e integruar me kapacitet te madh, me bateri qe zgjat shume.

Efektet e ndricimit me drita RGB e bejne lojen akoma me terheqese.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Wireless Headset me drita RGB BG 05 Kofire”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje kofire bg 05 blerje online ne dyqan taxi

Wireless Headset me drita RGB BG 05 Kofire