Gaming Headset RX-01 | Kufje me mikrofon | Multifunksionale

1,690 L

Ka stok

  • Material : Plastik
  • Frekuence 20 – 2000 Hz.
  • Ndjeshmëria e kufjeve: 100 ± 5dBy.
  • Tipi i lidhjes : AUX.
  • Pesha e kufjeve : 147g.
  • Permasat: 180 x 150 x 50mm.

KUFJE ME MIKROFON – GAMING HEADSET RX-01

Kufjet me mikrofon “Gaming Headset RX-01” me super cilësi janë perfekte për ata që luajne lojëra, duan te degjojne muzike, te flasin ne celular teksa ecin pasi jane të pajisura me mikrofon për të komunikuar. Ato jane teper praktike dhe prodhojne nje tingull shume te qarte edhe teper cilesor. Kjo paisje eshte ideale per t’u lidhur edhe me PC-ne apo laptopin tuaj.

KUFJE ME MIKROFON PER KOMPJUTERIN DHE CELULARIN

Keto kufje mund te lidhen me cdo paisje elektronike e cila prodhon ze.

Ato krijojne lidhje perfekte me kompjuterin edhe celularin tuaj. Kufjet mund t’i perdorni kur jeni duke luajtur lojra ne PC, kur degjoni muzike apo edhe kur deshironi te flisni me te afermit tuaj, pasi lidhen me ane te fishit qe kane me to.

Tingulli qe prodhojne eshte shume i paster, i qarte edhe teper cilesor. Nuk i lejojne zhurmat qe vijne nga jashte por vetem zerin qe ju jeni i interesuar te degjoni.

Ju keni mundesi ta rregulloni mikrofonin ne cilindo pozicion e deshironi dhe me ane te butonit qe gjendet ne kufje ju mundeni te kontrolloni vellimin e zerit.

Kufjet “Gaming Headset RX-01” jane shume te rehatshme per t’u perdorur edhe mund t’i mbani ne vesh pa asnje lloj problemi sepse nuk i lendon ose te krijoje bezdisje per ta.

SPECIFIKATkufje mikrofon gaming headsets bli online dyqan taxi

Frekuenca 20 – 2000 Hz.

Ndjeshmëria e kufjeve: 100 ± 5dBy.

Tipi lidhes : AUX.

Pesha: 147g.

Madhësia: 180 x 150 x 50mm.

Material prej plastike cilesore.

Lidhen me celullarin edhe me kompjuterin.

Me dizajn elegant dhe teper komod.

Gjendet ne ngjyre te zeze.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin dhe cilesine me te mire.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Gaming Headset RX-01 | Kufje me mikrofon | Multifunksionale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje mikrofon gaming headsets bli online dyqan taxi

Gaming Headset RX-01 | Kufje me mikrofon | Multifunksionale