Tastiere kompjuteri me drite Bloody B188 Light strike

3,400 L

Ka stok

KODI: h-009987606 Kategori: , ,

TASTIERE KOMPJUTERI ME DRITE B188

Tastiere kompjuteri per lojera elektronike me drite neon B188.

Nje dizajn ekskluziv  e nderthur shpejtesine dhe saktesine e teknologjise optike me precizion duke ofruar kombinimin perfekt per ekzekutim te sakte.

Ndricimi i tasteve eshte i rregullueshem; Shtypni Fn + F12 për të rregulluar efektet e ndriçimit.
Shtypni Fn +“↑ / ↓” per te rregulluar ndricimin e drites.

Karakteristika:

  • Celesi optik: Ndërprerës optik Q/W/E/R/A/S/D/F
  • Përgjigja e çelësit optik: 0,2 ms
  • Drita e pasme: Shkëeqim neoni
  • Lidhes: USB
  • Gjatesia e kabllit: 1.8 m
  • Kerkesat e sistemit: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 ose më vonë

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Tastiere

Ngjyra

Be the first to review “Tastiere kompjuteri me drite Bloody B188 Light strike”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

b188 bloody tastiere online ne dyqan taxi

Tastiere kompjuteri me drite Bloody B188 Light strike