Kufje Sportive | Wireless Sportr ST-006 | Bli online

1,800 L

Ka stok

Karakteristika
  • Biseda te shpejta dhe me te rehatshme.
  • Mikrofon i integruar ju mundeson biseda telefonike pa duar.
  • Permasa kompakte dhe prodhuar me materiale te rehatshme.
KODI: kufje-sportive-sportr-st-006 Kategori: , , ,

Kufje Sportive | Wireless Sportr ST-006

Kufje Sportive | Wireless Sportr ST-006

Karakteristika
  • Biseda te shpejta dhe me te rehatshme.
  • Mikrofon i integruar ju mundeson biseda telefonike pa duar.
  • Permasa kompakte dhe prodhuar me materiale te rehatshme.
Specifikat 
Frekuenca: 2.4gHz
Disatnca e operimit: 10 metra
Bateri e cila zgjat deri ne 7 ore e 30 minuta.
Dyqan Taxi | Bli online, bli sigurte!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Kufje

Be the first to review “Kufje Sportive | Wireless Sportr ST-006 | Bli online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kufje Sportive | Wireless Sportr ST-006 | Bli online

Kufje Sportive | Wireless Sportr ST-006 | Bli online