Kufje Sportive Ipipoo | Wireless Sports Earphone

1,990 L

Ka stok

KODI: kufje-me-wireless-ipipoo-ap-5 Kategori: , , ,

Kufje Sportive Ipipoo | Wireless Sports Earphone

Kufje Sportive Ipipoo | Wireless Sports Earphone

Karakteristika
Biseda te shpejta dhe me te rehatshme.
Mikrofon i integruar ju mundeson biseda telefonike pa duar.
Permasa kompakte dhe prodhuar me materiale te rehatshme.
Bluetooth versioni 4.2.
Koha e operimit 6 ore.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Kufje

Be the first to review “Kufje Sportive Ipipoo | Wireless Sports Earphone”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kufje Sportive Ipipoo | Wireless Sports Earphone

Kufje Sportive Ipipoo | Wireless Sports Earphone