Tastiere lojrash me efekte neoni A4Tech Bloody B150N

3,190 L

Ka stok

KODI: h-009987605 Kategori: , ,

TASTIERE LOJRASH BLOODY B150N

Tastiere lojrash Bloody B 150N me efekte neoni per ti bere me argetuese oret para kompjuterit.

Lejon shume taste te punojne njekohesisht me shpejtesi te larte. Nje tastiere lojrash e pajisur me vecori te ndryshme per cdo zhaner te lojerave ne internet.

Ndriçim i pasme LED qe jep efekte neoni me ngjyra te ndryshme. Shpejtesia e raportit te plote 1000 Hz ofron reagime me te shpejta dhe ne kohe reale.

Ngritja e silikonit kunder rreshqitjes parandalon levizjen ose dridhjen e tastieres gjate seances se lojes.

Specifika:

  • Shpejtesia e raportimit:1000Hz
  • Ndriçim i pasme neoni
  • Lidhes USB
  • Gjatesia e kabllit:1.8m
  • Memorie e integruar 160K
  • Lift kunder rreshqitjes

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Tastiere

Ngjyra

Be the first to review “Tastiere lojrash me efekte neoni A4Tech Bloody B150N”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tastiere kompjuteri bloody b150 online ne dyqan taxi

Tastiere lojrash me efekte neoni A4Tech Bloody B150N