Aparat Playstation 5 me 3 lojera PS5 Console

72,900 L89,000 L (-18%)

Ka stok

KODI: H-98763 KATEGORIA:

APARAT PLAYSTATION 5

Aparat playstation 5 per ngarkimin super te shpejte te lojerave me nje SSD me shpejtesi shume te larte.  Mbrshtetje me te mire per reagimet taktike, butona te adaptueshem, audio 3D dhe gjenerate te re lojerash.

Perjetoni ngarkim te shpejte me nje SSD me shpejtesi ultra te larte, mbeshtetje per reagimet haptike, aktivizues adaptues dhe audio 3D dhe nje gjenerate krejtesisht te re te lojerave PlayStation.

Shpejtesi e rrufeshme qe perdor fuqine e CPU, GPU dhe SSD te personalizuar me I/O te integruar. Kontrolloni me lehtesi filmat, transmetimet dhe me shume ne PS5 me leven e kontrollit te perfshire.

SSD me shpejtesi ultra te larte qe maksimizon sesionet e luajtjes me kohe ngarkimi te menjehershme per lojerat e instaluara PS5.

Me nje TV HDR, lojerat e PS5 shfaqen me nje game te pabesueshme ngjyrash.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Lojra

Ngjyra

Be the first to review “Aparat Playstation 5 me 3 lojera PS5 Console”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

playstation 5 blerje online ne dyqan taxi

Aparat Playstation 5 me 3 lojera PS5 Console

72,900 L89,000 L (-18%)

Shto ne Shporte