Mbajtese telefoni per lojera Baseus greenade handle

1,490 L

Ka stok

KODI: 6953156284630 Kategori: , ,

MBAJTESE TELEFONI PER LOJERA

Mbajtese telefoni per lojera Baseus me nje dizajn shume terheqes dhe praktik ne te njejten kohe per te luajtur lojerat tuaja te preferuara.

Me celesat e kembezes se gishtit tregues, shtypni dhe shkrepni, duke e bere funksionimin me te shpejte dhe me te sakte.

Forma e granates per mbajtje te lehte pa lodhur duart tuaja gjate lojes. Bere nga materiali i lehte PVC i lehte per tu mbajtur me vete.

I pershtatshem per shumicen e telefonave celulare ne treg me pak se 6.5 inch, trashesia me pak se 10 mm.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Doreze

Ngjyra

Be the first to review “Mbajtese telefoni per lojera Baseus greenade handle”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

doreze telefoni baseus greenade handle online ne dyqan taxi

Mbajtese telefoni per lojera Baseus greenade handle