Kufje lojerash me wireless BG 06 Kofire

3,490 L

Ka stok

KODI: H-998778 Kategori: ,

KUFJE LOJERASH ME WIRELESS

Kufje lojerash me wireless dhe tingull stereo HD e perputhshme me cdo pajisje me lidhje wireless.

Kofire BG 06 jane kufjet ideale, fale mikrofonit te terheqshem dhe te zgjatshem. Kofire perdor drejtues 50 mm, duke i bere kufjet te pershtatshme per cdo vesh. Ato do te vendosen mbi veshet tuaj, duke e bere tingullin me intensiv dhe duke ofruar rehati te shkelqyer.

Butona funksionale te dobishem per ndryshimin e kenges, volumit, ndezjes/fikjes. E perputhshme me cdo pajisje si: PS4, PS5, Switch, DesktopPC, LaptopPC, TV, GSM.

Specifika:

  • Koha e lojes: 30-80 ore
  • Modeli: BG-06
  • Njesite e drejtimit: 50 mm
  • Lloji: Shirit koke
  • BT: V5.0
  • Distanca e punës: 10M
  • E perputhshme: Mobile/Kompjuter/Konsola lojerash

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje lojerash me wireless BG 06 Kofire”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje per lojera kofire blerje online ne dyqan taxi

Kufje lojerash me wireless BG 06 Kofire