Mouse dhe tapet lojerash Bloody V7M71

3,590 L

Ka stok

KODI: h-009987693 Kategori: ,

MOUSE DHE TAPET LOJERASH BLOODY V7M71

Mouse dhe tapet lojerash Bloody V7M71 me forme ergonomike siguron kontroll maksimal kur luani lojerat tuaja te preferuara.

Rezolucioni i rregullueshem 800/1000/1200/1600/3200 CPI.

Siperfaqja e lemuar me teksture te imet lejon mousen te rreshqase me saktesi te larte dhe te kete gjurmim optimal.

Specifika:

  • Kujtesa: 160K
  • Pershpejtimi: 30 g
  • Maks. Rezolucioni: 3200 CPI
  • Shpejtesia e gjurmimit: 75 inc/sek
  • Përpunimi i imazhit: 368 Megapiksel/sek
  • Shpejtesia e raportimit: 125~1000 Hz
  • Numrat e butonave: 8
  • Sensori: Motori optik HD
  • Kerkesat e sistemit: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 ose me vone

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Mouse, mousepad

Ngjyra

Be the first to review “Mouse dhe tapet lojerash Bloody V7M71”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

v7m71 mouse tapet gaming online ne dyqan taxi

Mouse dhe tapet lojerash Bloody V7M71