Tapet kompjuteri i bute Bloody B 070 ne shitje

1,590 L

Ka stok

KODI: h-009987604 Kategori: ,

TAPET KOMPJUTERI I BUTE B 070

Tapet kompjuteri i bute B 070 me siperfaqe te lemuar per shpejtesi.

Lehte per te levizur dhe ndaluar e bere nga materiali i lakueshem, eshte i lehte per t’u mbeshtjelle ose zgjeruar.

Rrjeta mundeson kalimin e ajrit ndersa zgjerohet per te formuar siperfaqe te lemuar dhe te bute ne shtrirje. Siguron qe gjurmimi i mouse te funksionoje me saktesi optimale.

Siperfaqja e madhe e tapetit eshte e pershtatshme per te vendosur tastieren dhe mousen, optimizuar per komponentet e gjurmimit dhe sensorit te perdorur ne Bloody Gaming Mice.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

mousepad

Ngjyra

Be the first to review “Tapet kompjuteri i bute Bloody B 070 ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

b 070 tapet gaming online ne dyqan taxi

Tapet kompjuteri i bute Bloody B 070 ne shitje