Tapet per mouse me siperfaqe me teksture B-081

1,500 L

Ka stok

KODI: h-009987601 Kategori: ,

TAPET PER MOUSE B-081

Taper per mouse gaming me siperfaqe me teksture per tju dhene lojerave saktesine qe u duhet. Siguron pozicionim te sakte dhe funksionim te qete.

Gaming Mouse Mat eshte bere me material te ashper me siperfaqe rrjete me kokrriza, duke ofruar performance precize dhe delikate.

E pershtatshme per lojera intensive FPS si CS / CF, duke siguruar kontroll te sakte si ne shpejtesi ashtu edhe ne saktesi.

I perkryer per shpejtesine dhe kontrollin tapeti Bloody B081 ndjen cdo levizje te mouse. Eshte i pershtatshem per lojera intensive FPS si CS/CF pasi siguron kontroll te sakte si ne shpejtesi ashtu edhe ne saktesi.

Mjeshteria e larte e qepjes me thurje mbron skajet e tapetit dhe siguron perdorim te qendrueshem.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

mousepad

Ngjyra

,

Be the first to review “Tapet per mouse me siperfaqe me teksture B-081”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tapet mouse bloody 081 shitje online ne dyqan taxi

Tapet per mouse me siperfaqe me teksture B-081