Mousepad Bloody B-071 smooth surface 35×28 cm

1,490 L

Ka stok

KODI: h-009987600 Kategori: ,

MOUSEPAD BLOODY B 071

Mousepad Bloody B 071 me siperfaqe te bute per kompjuterin tuaj.

E projektuar me siperfaqe te lemuar te imet lejon mousen te rreshkase lehtesisht mbi te pa ngecje dhe me saktesi te larte.

Nga materiali i lakueshem, ky tapet mouse eshte i lehte per t’u mbeshtjelle ose zgjeruar duke mundesuar funksionim optimal.

I optimizuar per shpejtesi dhe kontroll ju jep saktesi dhe rehati maksimale gjate luajtjes se lojerave.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

mousepad

Ngjyra

,

Be the first to review “Mousepad Bloody B-071 smooth surface 35×28 cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tapet per lojera bloody online ne dyqan taxi

Mousepad Bloody B-071 smooth surface 35×28 cm