Gaming mouse me drita Bloody P93 Light strike RGB

2,990 L

Ka stok

KODI: h-009987608 Kategori: ,

GAMING MOUSE ME DRITA P93

Gaming mouse me drita krijuar per t’ju dhene te gjithe lirine qe ju nevojitet per te luajtur lojerat tuaja elektronike. Rezolucioni i rregullueshem 1000/2000/3000/4000/5000 CPI, i projektuar per preferenca te ndryshme te kerkesave te ekranit.

Efektet e ndricimit jane te programueshme individualisht me 16,8 milione opsione ngjyrash, te gjitha lehtesisht te vendosshme.

Motori optik i lojerave PMW 3325 5K perdor teknologjine e rregullimit automatik te shpejtesise  me konsum te ulet energjie, pozicion te sakte.

Me mousen Bloody ju reagoni me shpejt dhe jeni gjithmone nje hap perpara kundershtareve tuaj ne loje nese e kombinoni ate me nje mousepad te pershtatshem.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Mouse

Ngjyra

Be the first to review “Gaming mouse me drita Bloody P93 Light strike RGB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

gaming mouse p93 online ne dyqan taxi

Gaming mouse me drita Bloody P93 Light strike RGB