Varke gome me fryrje Intex ne shitje online

2,490 L

Ka stok

  • Varke me fryrje e markes Intex
  • Bere me materiale PVC rezistente
  • E pajisur me litar ne siperfaqe dhe doreza kapje
  • Dizajn praktik , i palosshem dhe i lehte
KODI: Q-2121465 Kategori: , ,

VARKE GOME ME FRYRJE INTEX 

Kaloni ditet e plazhit me bukur me kete varke gome me fryrje Intex.

E pershtatshme per nje person dhe per femije mbi 6 vjec do te behet mjeti i preferuar i argetimit gjate diteve te veres.

Varke me fryrje ne shitje

Varka eshte e pajisur me dy valvula per fryrje me te shpejte. Fale dizajnit te saj mund ta palosni dhe ta transportoni shume lehte.

Ne te dy krahet e saj eshte e pajisur me doreza kapese per qendrueshmeri dhe siguri gjate perdorimit.

Permasat e varkes jane shume praktike dhe komode per perdorim te gjere 147cm x 84cm x 36cm.

Materiali i kesaj varke gome eshte jo vetem rezistent por dhe i bute me lekuren tuaj, pa krijuar irritime.

E pershtatshme per tu perdorur ne lume, liqen apo pishina familjare.

Kjo varke ka gjithashtu te perfshire nje litar kapje ne pjesen e siperfaqes te tij per me teper siguri gjate perdorimit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra tregtare me e madhe online

Detaje Produkti

Pesha 3 kg
Lloji

komerdare

Ngjyra

Be the first to review “Varke gome me fryrje Intex ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Varke gome me fryrje Intex ne shitje online