Vaj per masazh | Levander Massage Oil

900 L

Ka stok

1. Qeteson muskujt pas nje dite te ngarkuar me aktivitet fizik.
2. Permbajtje bimore me levander.
3. Ushqyes per lekuren.
4. Perdorimi i tij nuk ka efekte anesore.
5. Rregulloni metabolizmin tuaj.
6. Largon mbetjet toksike te trupit tuaj.
7. Ju ndihmon te flini lehtesisht.

KODI: 6932511217155 Kategori: , Etiketime: , ,

VAJ PER MASAZH | DISAAR NATURAL 

Vaj per masazh me Levander | Natural Oil Massage

Ingredientet natyral ne kete vaj masazhues me levander depertojne ne lekure ne menyre qe te stimulojne qarkullimin e gjakut, relaksojne muskujt dhe te clirojne damaret e ngrire. Ky vaj masazhues me permbajtje natyrale bimore ka efekt relaksues dhe qetesues te muskujve tuaj. Vec relaksit dhe clirimit nga dhimbjet ne gjithe trupit ndihmon ne largimin e mbetjeve toksike qe trupi mbart.

Vaj masazhues i persosur per t’u perdorur nga qendrat estetike SPA, por mund te perdoret dhe shtepi. Me permbajtje bimore dhe me aromen e mrekullueshme te livander ju trajton si duhet pas nje dite me angazhime. Cliron muskujt e ngrire ne zonen e shpatullave me aftesine e tij te ngrohte mbi lekure.

Vaj per masazh me Levander Disaar Natural Massage Oil

vaj per masazh me levander massage oil

Vaj masazhi me Levander | Karakateristikat

1. Qeteson muskujt pas nje dite te ngarkuar me aktivitet fizik.
2. Permbajtje bimore me arome levanderi.
3. Ushqyes per lekuren.
4. Perdorimi i tij nuk ka efekte anesore.
5. Rregulloni metabolizmin tuaj me kete vaj natyror per masazh.
6. Largon mbetjet toksike te trupit tuaj.
7. Ju ndihmon te flini lehtesisht.

Perdorimi

Aplikojeni Levander Massage Oil ne te gjithe trupin. Masazhoni tre here me nje force mesatare te aplikura nga ju ne cdo zone te trupit ku ndjeni dhimbje. Levizni lart dhe poshte  per perhapjen e ketij vaj masazhi ne menyre qe te siguroheni qe levizja e aplikuar nga ju do te stimuloje permiresimin e qarkullimit te gjakut.


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta & me cmimin me te lire!

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Vajra

Be the first to review “Vaj per masazh | Levander Massage Oil”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

vaj per masazh me levander natural oil massage

Vaj per masazh | Levander Massage Oil