Vaj Kokosi Organik – Maya Gold – Cocnut Oil

1,490 L

Ka stok

Vaj kokosi nje nga zgjedhjet me te zgjuara te yndyres qe mund te shtoni ne dieten tuaj.
I konsideruar si nje ushqim funksional, vaji organik i arres se kokosit po njihet nga komuniteti mjekesor. Si nje mjet i
KODI: vaj-organik-kokosi-maya-gold KATEGORIA:

VAJ KOKOSI ORGANIK – MAYA GOLD

Vaj Kokosi Organi – Coconut Oil – May Gold

Vaj i Kokosit merret nga shtypja e pjeses se bardhe te kokosit. Pavarsisht filtrimit te tij ai ruan aromen klasike dhe perberesit e tij.

Perfitimet shendetesore nga perdorimi i tij: 
Pavarsisht faktit se vaji i kokosit eshte yndyre e ngopur 90%, permban acide yndyrore me zinxhir te mesem. Te cilet mund te permiresojne shendetin tuaj ne shume menyra.
Vaj kokosi nje nga zgjedhjet me te zgjuara te yndyres qe mund te shtoni ne dieten tuaj.
I konsideruar si nje ushqim funksional, vaji organik i arres se kokosit po njihet nga komuniteti mjekesor. Si nje mjet i fuqishem kunder semundjeve te lidhura me sistemin imunitar.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Vajra

Be the first to review “Vaj Kokosi Organik – Maya Gold – Cocnut Oil”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Vaj kokosi organik coconut oil maya gold

Vaj Kokosi Organik - Maya Gold - Cocnut Oil