Vaj Amla per kujdesin e flokeve

1,290 L

Ka stok

  • Eleminon zbokthin
  • Hidraton skalpin dhe zbut floket
  • Riparon majat e demtura
  • I jep volum flokut
KODI: b2201357 Kategori: , ,

Vaj Amla kujdeset per shendetin e flokeve

Vaji cudiberes permban vitaminen E dhe nje llojshmeri te gjere  konponentesh te tjere te cilet rigjenerojne flokun. Vaji rrit floket , iu jep volum , bashkon majat , lufton zbokthin , forcon dhe ushqen rrenjen dhe skalpin.

Mbi te gjitha i zbut floket i ben si mendafsh dhe iu jep nje arome fantastike.

Perdorimi

Aplikoni vajin amla para dushit mbi floke te thate maszhojme lehtesisht skalpine e kokes dhe me pas e lajme me shampo (keshillohet te perdoret shampo bimore)
Mund ta aplikojme dhe pas dushit ne floke te thate te thare me tharese , serisht e masazhojme koken dhe e mbullojme me peshqir deri te nesermen ne mengjen , me pas ne mengjes nese eshte e nevojshme mund ta shperlani koken.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Be the first to review “Vaj Amla per kujdesin e flokeve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Shishe me 300 ml vaj per floket

Vaj Amla per kujdesin e flokeve