Usb flash drive Sandisk Cruzer Blade 8GB

990 L

Ka stok

Mbani skedaret tuaj te preferuar me vete ne kete USB Flash Drive te lehte dhe praktik  SanDisk Cruzer Blade. Menyra me e thjeshte dhe e shpejte per te ruajtur, transferuar dhe shkarkuar permbajtjen tuaj dixhitale nga kompjuteri ne kompjuter.

KODI: sandisk-cruzer-blade-8gb Kategori: ,

USB FLASH DRIVE SANDISK 8GB

Usb flash drive Sandisk eshte nje zgjidhje e lehte, e besueshme dhe e sigurt e ruajtjes te skedareve tuaj.

Mbani boten tuaj dixhitale ne xhepin tuaj me kete usb praktike dhe kompakte.

Card usb flash drive 8gb

Mbani skedaret tuaj te preferuar me vete ne USB flash-in e vogel dhe praktik SanDisk Cruzer Blade.sandisk 8gb usb blerje online ne dyqan taxi

Dizajn elegant dhe komod SanDisk Cruzer Blade eshte menyra me e shpejte per te ruajtur, transferuar dhe shkarkuar permbajtjen dixhitale nga kompjuteri ne kompjuter, ose ta merrni ate gjate levizjes.

Transferoni dhe ruani me lehtesi fotografi, video, kenge dhe skedare te tjere ndermjet kompjutereve.

Lironi hapesire ne telefonin tuaj me menyren me te thjeshte me SanDisk flash drive 8gb.

Me softuerin e perfshire SanDisk SecureAccess, do te jeni gjithmone te sigurt per mbrojtjen dhe privatesine e skedareve.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Usb Flash Drive

Ngjyra

,

Be the first to review “Usb flash drive Sandisk Cruzer Blade 8GB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

usb flash drive sandisk blerje online ne dyqan taxi

Usb flash drive Sandisk Cruzer Blade 8GB