TP Link 300Mbps Wireless Mini PCI Adapter

1,890 L

Ka stok

KODI: tp-link-300mbps Kategori: ,

TP LINK 300MBPS WIRELESS PCI ADAPTER

TP Link 300mbps eshte nje pershtates pa kabuj mini wireless adapter.

Krijuar per te siguruar nje performance te shkelqyer pa fisha per ndarjen ne internet, shkarkimin e skedareve ose transmetimin e videos etj.

Ne perputhje me standardin IEEE 802.11n, ky TP Link mund te krijoje lehtesisht nje rrjet pa fisha dhe te marre deri ne 15 here me shume shpejtesi.

Krahasuar me produktet e tjera 54M, TL-WN861N ofron permiresim te performances. Duke ju lejuar te keni nje pervoje me temire te lundrimit, perfshire ndarjen e skedareve, shikimin e mediave transmetuese.

E pajtueshme me WI-FI Protected Setup permban funksionin Quick Security Setup ideal per krijimin e nje lidhjeje te koduar WPA per te parandaluar nderhyrjet e jashtme.

Kjo jo vetem qe eshte me e shpejte se konfigurimet normale te sigurise, por edhe me e thjeshte pasi nuk keni nevoje te mbani mend nje fjalekalim.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

Be the first to review “TP Link 300Mbps Wireless Mini PCI Adapter”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

300mbps tp link bli online ne dyqan taxi

TP Link 300Mbps Wireless Mini PCI Adapter