SanDisk Ultra Luxe | Usb 3.1 Flash Drive

1,290 L3,290 L

 • Me kpacitet te ndryshem: 8GB, 32GB, 64GB, 128GB.
 • Shpejtesi USB 3.1.
 • I sigurt ne perdorim.
 • Rikuperim i te dhenava ne rast fshirjeje.
Pastro
KODI: san-disk-ultra-luxe Kategori: , ,

SANDISK ULTRA LUXE USB 3.1

Kombinoni nevojën ne një mënyrë të përshtatshme për të ruajtur dhe lëvizur të dhënat tuaja me një pajisje mbrojtëse dhe elegante.

Me shpejtësi transferimi të shpejtë deri në 150 MB / s1, blici plotësisht metalik Ultra Luxe ™ USB 3.1 Gen 1 mund të transferojë një film me gjatësi të plotë në më pak se 30 sekonda kështu që të mund të kaloni më pak kohë duke pritur dhe më shumë kohë duke pare ate cfare ju deshironi.

SANDISK USB FLASH DRIVE

Dhe me deri në 128GB hapësirë, dizajni i tij i qëndrueshëm prej metali e mban të gjithë përmbajtjen tuaj të rëndësishme te sigurt.
Flash drive Ultra Luxe  ka të integruar softuer për mbrojtjen e fjalëkalimit e cila quhet SecureAccess®. Një dizajn krejt metalik kombinon qëndrueshmërinë me një formë praktike për të siguruar një mënyrë elegante për t’ju ndihmuar të mbani të sigurt dhe afër skedarët tuaj më të rëndësishëm.

Shpejtësi USB 3.1 Gen 1 Shpejtësitë e transferimit deri në 150 MB / s1 ju lejojnë të bëni një kopje rezervë të shpejtë të përmbajtjes tuaj, në mënyrë që të jeni gati për tu përdorur në cdo moment qe ju deshironi.

Riparimi i lehtë i skedarit Softueri i rikuperimit të skedarit RescuePRO® Deluxe4 ju ndihmon të rivendosni skedarët, edhe nëse ato janë humbur ose fshirë aksidentalisht.

Specifikat:san disk 128 bli online
 • Dizajn  metalik te sigurt dhe cilesor.
 • Praktik, mund te merret kudo me vete.
 • Me kpacitet te ndryshem: 8GB, 32GB, 64GB, 128GB.
 • Shpejtesi USB 3.1.
 • I sigurt ne perdorim.
 • Rikuperim i te dhenava ne rast fshirjeje.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtre Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Kapaciteti

8GB, 32GB, 64Gb, 128 GB

Be the first to review “SanDisk Ultra Luxe | Usb 3.1 Flash Drive”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

san disk ultra luxe usb flash drive

SanDisk Ultra Luxe | Usb 3.1 Flash Drive

1,290 L3,290 L

Shto ne Shporte