Flash USB Drive | USB e sigurte | San Disk 64GB

1,790 L4,900 L

Memorja: 64 GB
USB 2.0
Dimensionet: 4.8*0.5*3.2

128GB256GB64GB
Pastro
KODI: flash-usb-dsan-disk Kategori: , Etiketime: , , ,

USB FLASH | FLASH DRIVE E SIGURT

Flash USB Drive | San Disk 64GB | Memorie e sigurte | Dyqan Taxi

USB Drive me dizajn profesional , i besueshem dhe i levizshem.

SanDisk flash drive usb Stick Memorje bli online porosit dyqan taxi

Nje menyre efikase per te shkembyer , ruajtur dhe mbrojtur muziken tuaj , foto , video dhe skedare pune . Lehtesisht e perdorshme.
USB Drive qe mbron skedaret private me nje fjalekalim personal . Ne kete USB drive thjeshte terhiqni dhe leshoni skedaret ne nje dosje private dhe ato jane te sigurta .

 

USB Drive Specifikat

Memorja: 64 GB
USB 2.0
Dimensionet: 4.8*0.5*3.2
Ultra portable
Flash Usb me parametra cilesor
Mund ta perdorni lehtesisht ne cdo moment
Praktike mund ta mbani kudo me vete

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Usb Flash Drive

Memorja

128GB, 256GB, 64GB

Be the first to review “Flash USB Drive | USB e sigurte | San Disk 64GB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Flash USB disk dyqan taxi san disk

Flash USB Drive | USB e sigurte | San Disk 64GB

1,790 L4,900 L

Shto ne Shporte