Tuba xheli per gishtat e kembes | Corn Wraps | Pro Foot

990 L

Ka stok

  • Mbrojtese per gishtat e kembes.
  • Perbere me pelhure fleksibel.
  • Parandalon demtimet e gishtave si kallo, flluska, shtremberim etj.
  • Mund te vishen edhe nen kepuce.
  • Ideale per burrat edhe grate.
KODI: Corn Wraps Pro Foot Kategori: ,

TUBA XHELI PER GISHTAT E KEMBES

Tubat e gishtit të veshur me pëlhurë të butë janë të perbere me një xhel të butë pa lateks i cili zbut, hidraton dhe nxit shërimin e demtimeve qe mund te kene pesuar gishtat e kembes suaj.

E përsosur për zvogëlimin e flluskave qe krijohen jo rralle here ne gishtat tuaj dhe per lehtësimin e fërkimit të gishtërinjve.

CORN WRAPS PRO FOOT

Ato jane ideaur posacerisht per te parandaluar flluskat, kallot qe krijohen ne gishta nga kepucet jo te duhura apo djersitja.

Ato mund te vishen shume lehte ne gisht edhe te hiqen po me te njeten lehtesi.

Mund t’i mbani ne cdo moment te dites pa asnje veshtiresi.

Ky produkt per gishtat është pa lateks dhe mund të lahet duke e bërë atë të ripërdorshme dhe mbi te gjitha nuk krijon asnje irritim me lekuren e gishtave te kembes.

Ata ju ndihmojne edhe nese gishtat tuaj jane te shtrember apo te mbivendosur duke bere qe veshja e kepuceve mos te jete me nje makth.

Mbrojtësit e gishtërinjve jane të krijuar në mënyrë unike nga një material pëlhure fleksibël që mund ta prisni në gjatësinë e përsosur për çdo gisht.mbrojtese per gishtat e kembeve bli online dyqan taxi

SPECIFIKAT

Jane te ideuar per te mbrojtur gishtat e kembes.

Perbere nga nje material pelhure.

Mund te vendosen ne cdo gishte.

Eliminojne ferkimet, mbivendsojet, kallot apo flluskat ne gishta.

Mund te perdoren nga te gjithe.

Lehtesojne veshjet e kepuceve.

Drejtojne gishtat te cilet jane te shtrembur.

Bli Online ne Dyqan Taxi | Porosit tani edhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Ngjyra

Lloji

Mbrojtese per gishtat e kembes

Be the first to review “Tuba xheli per gishtat e kembes | Corn Wraps | Pro Foot”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

gel lined toe tubes byu online dyqan taxi

Tuba xheli per gishtat e kembes | Corn Wraps | Pro Foot