Triangle Shelves-Mbajtese per tualetin me thithje-Bli Online

790 L

Ka stok

  • Materiali : plastike ABS.
  • Gjende ne ngjyre : e bardhë.
  • Pesha e mbjateses : 370g.
  • Permasat e produktit : 7.5 * 14.5cm.
  • Pesha qe mbane paisja :5 kg.

MBAJTESE PER TUALETIN ME THITHJE

Triangle Shelves eshte nje paisje shume praktike sidomos per taletin e shtepise sone ne pjesen e dushit. Pasi ajo mban sendet personale te kujdesit te trupit, flokeve dhe lekures dhe me te ju do te keni mundesine pervec se t’i organizoni sendet tuaja, por edhe t’i ruani nga humbja si edhe te kurseni kohen per t’i gjetur me lehte ne nje vend te caktuar.

ORGANIZUES PER SENDET PERSONALE-TRIANGLE SHELVES

Organizuesi eshte i pershtatshem per t’u mbajtur ne tualetin e shtepise, spitale, shkolla, zyra etj.

Ai vendoset ne pjesen e murit duke e realizuar fiksimin e tij ne pllakat e tualetit me thithje. Vendoset ne menyre te atille qe te jep formen e nje rafti.

Ju mund ta vendosni ate ne cilendo lartesi qe deshironi ta mbani. Montohet edhe hiqet shume lehte.

Mbajtesi Triangle Shelves eshte dizjnuar nga materiali ABS i plastikes se larte, pa toksina, me nje stil te thjeshte, te fresket edhe elegant. Fale dizajnit ne forme trekendeshi, ai siguron mbrojte me te sigurte per sendet tuaja.

Pika mbeshtetese e tij eshte ne dy pjese anesore te tij ku ndodhet edhe puthiteset.

Ai eshte i papershkrueshem  nga uji, c’ka do te thote qe nuk peson asnje demtim nga avulli apo uji i nxehte si edhe i ftohte qe shpesh ndodhet ne tualetin tuaj.

Ai mund te mbaje deri ne 5 kg peshe mbi vete. Pastrohet lehtesisht me uje te bollshem sa here qe te shihni se ka nevoje per pastrim.

Vendoset ne kendet e tualetit per te bere funksional cdo hapesire te ketij te fundit.

Ngjyre Bojeqielli e pershtatshme shume mire per tualetin e shtepise suaj.triangle shelves tualet mbajtese bli online dyqan taxi

SPECIFIKAT

Materiali : plastike.

Ngjyra : e bardhë.

Pesha e produktit : 370g.

Madhësia e produktit : 7.5 * 14.5cm.

Pesha qe mund te mbaje produkti :5 kg.

Vendoset ne tualetin e : shtepise, spitalit, kopshteve, shkollave, zyrave etj

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me konkurues ne treg per cilesine me te mire.

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Organizues per tualetin

Ngjyra

Be the first to review “Triangle Shelves-Mbajtese per tualetin me thithje-Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

triangle shelves tualet mbajtese bli online dyqan taxi

Triangle Shelves-Mbajtese per tualetin me thithje-Bli Online

WhatsApp chat