Top basketbolli Molten ne shitje online

3,190 L

Ka stok

KODI: C-200620-931 Kategori: ,

TOP BASKETBOLLI MOLTEN

Top basketbolli Molten per ambiente te brendshme/te jashtme per te luajtur kudo dhe kurdo si nje basketbollist profesionist.

I projektuar per t’i bere balle konkurrences ne cdo mjedis, eshte nje zgjedhje e shkelqyer per atletet kudo.

Kontrasti i mprehte i ngjyrave e ben topin me te dukshem per lojtaret dhe spektatoret.

Informacione:

  • Top per basketboll
  • Me material gome
  • Rezistent ndaj konsumit
  • Me madhesi standarde 7

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Topa

Ngjyra

Be the first to review “Top basketbolli Molten ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

top per basketboll bli online ne dyqan taxi

Top basketbolli Molten ne shitje online